INTEGRACJA
Ja akurat optował bym za spotkaniem wieczornym, gdyż zaraz po zajęciach mykam (pewnie jak i część osób) do roboty... Ale co by nie poradzić - nie znajdzie się godziny, która by pasowała każdemu.


  PRZEJDŹ NA FORUM