| zaopatrzenie co kupujemy do wspólnej szafki? |
| Hej, Tak jak pisałem w piątek wybieram się do MAKRO. Do tego czasu możecie śmiało zgłaszać propozycje zakupów. Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że przy zrzutce 5 zł (koszt 1 kawy na parterze budynku) mamy środki na BARDZO bogate zaopatrzenie. Czekam na opinie co do produktów oraz kwoty (jak dla mnie to chyba 5 zł/osoba wystarczy). Moje propozycje: 1. kawa rozpuszczalna (piszcie o swoich preferencjach) 2. kawa sypana (j.w.) 3. herbata - earl grey (j.w.) 4. herbata zielona (j.w.) 5. herbata owocowa (j.w.) 6. cukier 7. śmietanka (ale chyba w proszku, bo inaczej skiśnie) Ja zaczynając proponuję kawę rozpuszczalną Jacobs Gronat Gold i dodatkowo jakąś mocniejszą kawę (napiszcie co Wam smakuje). Trochę się czuję jak połączenie gosposi z restauratorem Pozdrawiam, Maciek |