zaopatrzenie
co kupujemy do wspólnej szafki?
Hej,

Tak jak pisałem w piątek wybieram się do MAKRO. Do tego czasu możecie śmiało zgłaszać propozycje zakupów. Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że przy zrzutce 5 zł (koszt 1 kawy na parterze budynku) mamy środki na BARDZO bogate zaopatrzenie.

Czekam na opinie co do produktów oraz kwoty (jak dla mnie to chyba 5 zł/osoba wystarczy). Moje propozycje:

1. kawa rozpuszczalna (piszcie o swoich preferencjach)

2. kawa sypana (j.w.)

3. herbata - earl grey (j.w.)

4. herbata zielona (j.w.)

5. herbata owocowa (j.w.)

6. cukier

7. śmietanka (ale chyba w proszku, bo inaczej skiśnie)

Ja zaczynając proponuję kawę rozpuszczalną Jacobs Gronat Gold i dodatkowo jakąś mocniejszą kawę (napiszcie co Wam smakuje).

Trochę się czuję jak połączenie gosposi z restauratorem bardzo szczęśliwy ale jestem przekonany, że od przyszłego tygodnia dużo przyjemniej będzie się siedziało na zajęciach.

Pozdrawiam,
Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM