INTEGRACJA
Ja akurat też wracam do pracy po zajęciach. Ale jakiej pory byśmy nie wybrali zawsze komuś nie będzie pasowała więc trzeba po prostu jakąś wybrać
PRZEJDŹ NA FORUM