INTEGRACJA
Korzystając z okazji i rozwijającego się wątku - polecam dzisiejszy twór ku naszemu pokrzepieniu i radości, który - mam nadzieję, będzie spójnie i zgodnie funkcjonował z niniejszym forum:
http://www.facebook.com/pages/Aplikacja-radcowska-Gdansk-2011/103294636411743?v=wall


  PRZEJDŹ NA FORUM