| INTEGRACJA |
| Może wobec faktu, iż większość z nas idzie do pracy zorganizujemy spotkanie wieczorem? Np. o 19. Większość skończy już pracę, a 19 to jeszcze dość wczesna godzina. Nawet jeżeli ktoś wstaje bardzo wcześnie to dwie godziny może posiedzieć. Co Wy na to? |