INTEGRACJA
Może wobec faktu, iż większość z nas idzie do pracy zorganizujemy spotkanie wieczorem?
Np. o 19. Większość skończy już pracę, a 19 to jeszcze dość wczesna godzina. Nawet jeżeli ktoś wstaje bardzo wcześnie to dwie godziny może posiedzieć.
Co Wy na to?

eh


  PRZEJDŹ NA FORUM