Patroni "z urzędu"
Witam

Czy ktoś ma już może wieści na temat patronów wyznaczanych przez Radę??? Pamiętam z inauguracji stwierdzenie, iż wyznaczenie dla nas patronów nie jest kwestią łatwą itd. i oczywiście to rozumiem. W sytuacji jednak, gdy mamy mieć zajęcia z patronem co najmniej dwa razy w miesiącu to raczej zajęcia z patronem w styczniu dla osób którym jeszcze go Rada nie wyznaczyła to raczej można włożyć między bajki....

Pozdrawiam
bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM