| Patroni "z urzędu" |
| Podczas inauguracji powiedziano też, że: - jeśli ktoś nie ma na oku żadnego potencjalnego patrona, to powinien niezwłocznie wnieść o patrona z urzędu (właśnie ze względu na trudności z ustanawianiem patronów), - że dopóki nie mamy wyznaczonego patrona z urzędu nie odbywamy praktyk. Tyle pamiętam. |