Patroni "z urzędu"
Podczas inauguracji powiedziano też, że:
- jeśli ktoś nie ma na oku żadnego potencjalnego patrona, to powinien niezwłocznie wnieść o patrona z urzędu (właśnie ze względu na trudności z ustanawianiem patronów),
- że dopóki nie mamy wyznaczonego patrona z urzędu nie odbywamy praktyk.
Tyle pamiętam.


  PRZEJDŹ NA FORUM