BAL APLIKANTA 2011
Witajcie,

Z moich informacji wynika, że bal aplikanta odbędzie się w VELAVES SPA & RESORT we Władysławowie. Link do hotelu http://www.velaves.pl
Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.

Data - 26.02 - 27.02

Koszt - 240 zł/os. W cenę wchodzi jeden nocleg (doba hotelowa od 15 do 11), uroczysta kolacja, DJ, możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi, siłowni.

Możliwe, że Rada podejmie decyzję o dofinansowaniu balu. W zeszłym roku na osobę była to kwota ok. 50 zł.

Dodatkowo na stolik (nie wiem jak liczny) przypada 1 butelka białego wina, 1 butelka czerwonego wina oraz 0,5 l wódki (wyborowa).

Dodatkowy alkohol płatny w barze (lub tradycyjnie dyskretnie w pokojach po bardziej przystępnej cenie).

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o kolejną dobę. Koszt: 70 zł

UWAGA! Podobno zadatek musi być wpłacony do 4 lutego co oznacza, że należy szybko podjąć decyzję co do udziału w balu.

Niestety nie wiem jeszcze jak wysoki będzie ten zadatek, ale postaram się ustalić to jutro w ciągu dnia.

Przewiduję, że w poniedziałek ktoś pojawi się u nas na zajęciach, żeby poinformować nas co i jak. W każdym razie zbiórka będzie mogła być prowadzona tylko 31.01.2011!!!

Jeżeli będę miał jakiekolwiek nowe informacje, dam Wam znać.

Pozdrawiam,
Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM