Patroni "z urzędu"
Witam,
Zgadzam się z krasti.
Ci którzy nie mają patronów "z wyboru", powinni jak najprędzej złożyć stosowne wnioski. do tego czasu nie martwcie się o praktyki czy kontakt z patronem.
Pozdrawiam,
Maciek
PRZEJDŹ NA FORUM