Patroni "z urzędu"
Witam,

Zgadzam się z krasti.

Ci którzy nie mają patronów "z wyboru", powinni jak najprędzej złożyć stosowne wnioski. do tego czasu nie martwcie się o praktyki czy kontakt z patronem.

Pozdrawiam,
Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM