| Patroni "z urzędu" |
| MAćku a ja mam następujace pytanie - jeśli ktoś ma patrona "z wyboru" to od kiedy powinien odbywać praktyki? to moim zdaniem nie jest takie oczywiste, bo póki co formalnie patrona chyba brak - złożony formularz to nie wszystko, Rada chyba podejmuje w tym zakresie jakąś uchwałę i podpisuje z nim potem umowe..? jeśli tak to czy patrona ma się wg OIRP od momentu złożenia formularza czy od jakiejś informacji (czy takowa będzie) że patron oficjalnie już jest patronem? to kwestia dość istotna... |