Patroni "z urzędu"
Olu,

Dowiem się wszystkiego w poniedziałek i dam znać bezpośrednio i internetowo. Z ostrożności można powiedzieć, że im wcześniej tym lepiej. A szczegóły jutro.

Pozdrawiam,
Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM