Patroni "z urzędu"
Olu,
Dowiem się wszystkiego w poniedziałek i dam znać bezpośrednio i internetowo. Z ostrożności można powiedzieć, że im wcześniej tym lepiej. A szczegóły jutro.
Pozdrawiam,
Maciek
PRZEJDŹ NA FORUM