BAL APLIKANTA 2011
Witam,

Na naszym mailu zamieściłem dane do przelewu, jeżeli ktoś chciałby zapłacić za bal w tej formie. Jutro dowiem się, czy:
1. możliwe jest w ramach przedłużenia pobytu nie zostanie dłużej, ale przyjechanie wcześniej;
2. możliwy jest udział w samym balu bez noclegu.

Informacje zostaną zamieszczone na forum i dodatkowo przesłane mailem do tych, którzy skierowali do mnie bezpośrednie pytania mailowe.

Pozdrawiam,

Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM