| BAL APLIKANTA 2011 |
| Witam, Na naszym mailu zamieściłem dane do przelewu, jeżeli ktoś chciałby zapłacić za bal w tej formie. Jutro dowiem się, czy: 1. możliwe jest w ramach przedłużenia pobytu nie zostanie dłużej, ale przyjechanie wcześniej; 2. możliwy jest udział w samym balu bez noclegu. Informacje zostaną zamieszczone na forum i dodatkowo przesłane mailem do tych, którzy skierowali do mnie bezpośrednie pytania mailowe. Pozdrawiam, Maciek |