dzienniczki
Witam,

Co do tematu wpisywanego w dzienniczki w pozycjach dotyczących dotychczasowych wykładów - wpisujemy:
03.01 - "Kodeks cywilny - część ogólna I",
10.01 - "Kodeks cywilny - część ogólna II",
17.01 - "Kodeks cywilny - część ogólna III",
24.01 - "Kodeks cywilny - część ogólna IV"

Pozdrawiam,

Maciek


  PRZEJDŹ NA FORUM