

Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #632754 Od: 2011-1-16
Ilość edycji wpisu: 1 | Hej,
Tak jak pisałem w piątek wybieram się do MAKRO. Do tego czasu możecie śmiało zgłaszać propozycje zakupów. Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że przy zrzutce 5 zł (koszt 1 kawy na parterze budynku) mamy środki na BARDZO bogate zaopatrzenie.
Czekam na opinie co do produktów oraz kwoty (jak dla mnie to chyba 5 zł/osoba wystarczy). Moje propozycje:
1. kawa rozpuszczalna (piszcie o swoich preferencjach)
2. kawa sypana (j.w.)
3. herbata - earl grey (j.w.)
4. herbata zielona (j.w.)
5. herbata owocowa (j.w.)
6. cukier
7. śmietanka (ale chyba w proszku, bo inaczej skiśnie)
Ja zaczynając proponuję kawę rozpuszczalną Jacobs Gronat Gold i dodatkowo jakąś mocniejszą kawę (napiszcie co Wam smakuje).
Trochę się czuję jak połączenie gosposi z restauratorem ale jestem przekonany, że od przyszłego tygodnia dużo przyjemniej będzie się siedziało na zajęciach.
Pozdrawiam, Maciek _________________ Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem. Henry Ford |