NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FORMALNOŚCI » ZAOPATRZENIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

zaopatrzenie

co kupujemy do wspólnej szafki?
  
maciek.trabski
17.01.2011 22:26:43
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #632754
Od: 2011-1-16


Ilość edycji wpisu: 1
Hej,

Tak jak pisałem w piątek wybieram się do MAKRO. Do tego czasu możecie śmiało zgłaszać propozycje zakupów. Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że przy zrzutce 5 zł (koszt 1 kawy na parterze budynku) mamy środki na BARDZO bogate zaopatrzenie.

Czekam na opinie co do produktów oraz kwoty (jak dla mnie to chyba 5 zł/osoba wystarczy). Moje propozycje:

1. kawa rozpuszczalna (piszcie o swoich preferencjach)

2. kawa sypana (j.w.)

3. herbata - earl grey (j.w.)

4. herbata zielona (j.w.)

5. herbata owocowa (j.w.)

6. cukier

7. śmietanka (ale chyba w proszku, bo inaczej skiśnie)

Ja zaczynając proponuję kawę rozpuszczalną Jacobs Gronat Gold i dodatkowo jakąś mocniejszą kawę (napiszcie co Wam smakuje).

Trochę się czuję jak połączenie gosposi z restauratorem bardzo szczęśliwy ale jestem przekonany, że od przyszłego tygodnia dużo przyjemniej będzie się siedziało na zajęciach.

Pozdrawiam,
Maciek
_________________
Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FORMALNOŚCI » ZAOPATRZENIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny