NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PATRONAT » PATRONI "Z URZĘDU"

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Patroni "z urzędu"

  
Sissy
20.01.2011 08:53:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #633830
Od: 2011-1-20
Witam

Czy ktoś ma już może wieści na temat patronów wyznaczanych przez Radę??? Pamiętam z inauguracji stwierdzenie, iż wyznaczenie dla nas patronów nie jest kwestią łatwą itd. i oczywiście to rozumiem. W sytuacji jednak, gdy mamy mieć zajęcia z patronem co najmniej dwa razy w miesiącu to raczej zajęcia z patronem w styczniu dla osób którym jeszcze go Rada nie wyznaczyła to raczej można włożyć między bajki....

Pozdrawiam
bardzo szczęśliwy
  
krasti
20.01.2011 18:57:31
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gdynia

Posty: 4 #634133
Od: 2011-1-18
Podczas inauguracji powiedziano też, że:
- jeśli ktoś nie ma na oku żadnego potencjalnego patrona, to powinien niezwłocznie wnieść o patrona z urzędu (właśnie ze względu na trudności z ustanawianiem patronów),
- że dopóki nie mamy wyznaczonego patrona z urzędu nie odbywamy praktyk.
Tyle pamiętam.
  
maciek.trabski
20.01.2011 20:52:40
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #634185
Od: 2011-1-16
Witam,

Zgadzam się z krasti.

Ci którzy nie mają patronów "z wyboru", powinni jak najprędzej złożyć stosowne wnioski. do tego czasu nie martwcie się o praktyki czy kontakt z patronem.

Pozdrawiam,
Maciek
_________________
Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford
  
Dorota
21.01.2011 10:45:01


Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #634365
Od: 2011-1-17
Nie martw się Sissy, ja składałam wniosek 10-01-2011r. i też jeszcze nie mam żadnych wieści także narazie cierpliwie czekamybardzo szczęśliwy
  
AleksandraK
22.01.2011 15:03:59


Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #635105
Od: 2011-1-17
MAćku a ja mam następujace pytanie - jeśli ktoś ma patrona "z wyboru" to od kiedy powinien odbywać praktyki? to moim zdaniem nie jest takie oczywiste, bo póki co formalnie patrona chyba brak - złożony formularz to nie wszystko, Rada chyba podejmuje w tym zakresie jakąś uchwałę i podpisuje z nim potem umowe..? jeśli tak to czy patrona ma się wg OIRP od momentu złożenia formularza czy od jakiejś informacji (czy takowa będzie) że patron oficjalnie już jest patronem? to kwestia dość istotna...
  
maciek.trabski
23.01.2011 10:08:16
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 79 #635546
Od: 2011-1-16
Olu,

Dowiem się wszystkiego w poniedziałek i dam znać bezpośrednio i internetowo. Z ostrożności można powiedzieć, że im wcześniej tym lepiej. A szczegóły jutro.

Pozdrawiam,
Maciek
_________________
Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PATRONAT » PATRONI "Z URZĘDU"

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny