| | |
| Sissy | 20.01.2011 08:53:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #633830 Od: 2011-1-20
| Witam
Czy ktoś ma już może wieści na temat patronów wyznaczanych przez Radę??? Pamiętam z inauguracji stwierdzenie, iż wyznaczenie dla nas patronów nie jest kwestią łatwą itd. i oczywiście to rozumiem. W sytuacji jednak, gdy mamy mieć zajęcia z patronem co najmniej dwa razy w miesiącu to raczej zajęcia z patronem w styczniu dla osób którym jeszcze go Rada nie wyznaczyła to raczej można włożyć między bajki....
Pozdrawiam
 |
| | |
| krasti | 20.01.2011 18:57:31 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4 #634133 Od: 2011-1-18
| Podczas inauguracji powiedziano też, że: - jeśli ktoś nie ma na oku żadnego potencjalnego patrona, to powinien niezwłocznie wnieść o patrona z urzędu (właśnie ze względu na trudności z ustanawianiem patronów), - że dopóki nie mamy wyznaczonego patrona z urzędu nie odbywamy praktyk. Tyle pamiętam. |
| | |
| maciek.trabski | 20.01.2011 20:52:40 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #634185 Od: 2011-1-16
| Witam,
Zgadzam się z krasti.
Ci którzy nie mają patronów "z wyboru", powinni jak najprędzej złożyć stosowne wnioski. do tego czasu nie martwcie się o praktyki czy kontakt z patronem.
Pozdrawiam, Maciek _________________ Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem. Henry Ford |
| | |
| Dorota | 21.01.2011 10:45:01 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #634365 Od: 2011-1-17
| Nie martw się Sissy, ja składałam wniosek 10-01-2011r. i też jeszcze nie mam żadnych wieści także narazie cierpliwie czekamy |
| | |
| AleksandraK | 22.01.2011 15:03:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #635105 Od: 2011-1-17
| MAćku a ja mam następujace pytanie - jeśli ktoś ma patrona "z wyboru" to od kiedy powinien odbywać praktyki? to moim zdaniem nie jest takie oczywiste, bo póki co formalnie patrona chyba brak - złożony formularz to nie wszystko, Rada chyba podejmuje w tym zakresie jakąś uchwałę i podpisuje z nim potem umowe..? jeśli tak to czy patrona ma się wg OIRP od momentu złożenia formularza czy od jakiejś informacji (czy takowa będzie) że patron oficjalnie już jest patronem? to kwestia dość istotna... |
| | |
| maciek.trabski | 23.01.2011 10:08:16 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 79 #635546 Od: 2011-1-16
| Olu,
Dowiem się wszystkiego w poniedziałek i dam znać bezpośrednio i internetowo. Z ostrożności można powiedzieć, że im wcześniej tym lepiej. A szczegóły jutro.
Pozdrawiam, Maciek _________________ Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem. Henry Ford |